Vibrator AWAQ.U2

8,400 LEK

I rikarikueshëm – ngarkues magnetik USB i përfshirë
Përjetoni kënaqësinë vaginale dhe klitorale njëkohësisht!

Availability: Në gjëndje SKU: 05561220000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator fleksibël me stimulues klitorisi
Kokë e lakuar në mënyrë perfekte për zonën G
Teksturë stimuluese
2 motorra te fuqishem
10 mënyra dridhjeje në bosht
10 mënyra dridhjeje në stimuluesin e klitorisit
Kontrollohet lehtësisht përmes +/-
Argëtim i papërshkueshëm nga uji
Silikoni me teksturë të butë me prekje

I rikarikueshëm – ngarkues magnetik USB i përfshirë
Përjetoni kënaqësinë vaginale dhe klitorale njëkohësisht!
AWAQ.U Vibrator 2 nga You2Toys është një vibrator elegant me stimulues klitorisi në ngjyrë vjollce trendi. Dy motorë të fuqishëm sigurojnë stimuluesin e boshtit dhe të klitorisit me 10 mënyra dridhjesh secili. Dridhjet e fuqishme mund të kontrollohen lehtësisht drejtpërdrejt në lodër. Dridhja në bosht mund të kontrollohet nëpërmjet butonit On/Off dhe stimuluesi i klitorit mund të kontrollohet me butonat +/-. Edhe brenda ose nën ujë, pasi ky këndues i gjithanshëm është i papërshkueshëm nga uji.

Është prej silikoni dhe mund të futet lehtësisht dhe rrëshqet pothuajse vetë, falë teksturës Soft Touch. AWAQ.U Vibrator 2 arrin dhe stimulon në mënyrë të përsosur zonën G me kokën e saj të lakuar bukur dhe boshtin me brazdë. Në të njëjtën kohë, klitorisi kënaqet përmes stimuluesit të brazda nga jashtë. AWAQ.U Vibrator 2 përshtatet në mënyrë të përkryer me anatominë dhe lëvizjen tuaj.

I rikarikueshëm – ngarkues magnetik USB dhe kabllo i përfshirë.

Gjatësia e plotë 21.6 cm.
Bosht: gjatësia e futjes 12 cm, Ø 2,8 cm – 3,9 cm.
Pesha 246 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator AWAQ.U2

8,400 LEK

In stock