Vibrator Anya Svakom

9,200 LEK

Anya është një vibrator i fuqishëm me funksion ngrohjeje. Madhësia e tij mesatare e bën atë të përshtatshëm për tu mbajtur dhe shumë të lehtë për t’u përdorur.
Anya ka një motor të fuqishëm. Dridhja e tij e fortë sjell stimulim pasionante në pikën G ose në klitoris.

Availability: Në gjendje SKU: E26579 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Anya është një vibrator i fuqishëm me funksion ngrohjeje. Madhësia e tij mesatare e bën atë të përshtatshëm për tu mbajtur dhe shumë të lehtë për t’u përdorur.

Dridhje të forta
Anya ka një motor të fuqishëm. Dridhja e tij e fortë sjell stimulim pasionante në pikën G ose në klitoris.

Funksioni i ngrohjes
Bërthama e integruar e ngrohjes në Anya mund të nxehet deri në 38 gradë Celsius që është afër temperaturës së njeriut. Ky prekje e ngrohtë dhe silikoni i butë ndjehen si lëkurë e dytë. Prandaj, mund të shijoni seks të nxehtë edhe në dimër të ftohtë.

26 frekuenca vibrimi
Me 5 mënyra vibruese, secila me 5 nivele intensiteti, plus modalitetin inteligjent, Anya ka 26 mënyra të ndryshme për t’ju çuar nga fillimi deri në majat e ekstazës dhe mbrapa.

Pëshpërit në heshtje
SVAKOM siguron që plotëson kërkesat më të larta. Motori ka një jetëgjatësi të gjatë, është i fuqishëm dhe i qetë. Me nën 50 decibel, ju mezi mund ta dëgjoni atë nga më shumë se 1 metër larg.

Dizajn i papërshkueshëm nga uji
Anya është projektuar me portë penisikimi me vrima dhe është tërësisht i papërshkueshëm nga uji. Pra, merrni atë në banjë ose në dush për një përvojë tjetër seksuale.

Bateri e ripenisikueshme
Anya është e pajisur me një bateri litium. Ka një kapacitet baterie prej 650 mAh e cila mund të penisikohet plotësisht në 1 orë dhe të sigurojë rreth 3 orë kënaqësi të vazhdueshme.

Material miqësor ndaj mjedisit
Anya është bërë nga silikoni miqësor ndaj mjedisit dhe ka kaluar të gjitha standardet më strikte ndërkombëtare përpara se të futet në treg.

Karakteristikat e produktit
– Funksioni i ngrohjes
– Dizajn me shirita për stimulim më të mirë
– E mbuluar plotësisht nga silikoni dhe e lehtë për t’u pastruar
– Modaliteti inteligjent SVAKOM
– 26 frekuenca të ndryshme
– Dizajn i papërshkueshëm nga uji
– Materiale miqësore me mjedisin
– E ripenisikueshme
– Pëshpërit në heshtje

Materiali: Silikoni ultra i butë + ABS i sigurt për trupin
Madhësia: 33 mm (diametër) x 195 mm
Pesha: 140g
Lloji i baterisë: Bateri polimer litium
Kapaciteti i baterisë: 650 mAh
Koha e penisikimit: 1 orë
Koha e përdorimit: 3 orë
Rezistenca ndaj ujit: I papërshkueshëm nga uji
Mënyrat e dridhjeve: 5+1
Intensiteti: 53

Vibrator Anya Svakom

9,200 LEK

In stock