Vibrator Anal Pawn

9,000 LEK

Ky vibrator anal në formë pengu është krijuar për të ofruar dridhje të këndshme dhe për të ofruar stimulim intensiv anal, duke maksimizuar kënaqësinë gjatë momenteve intime. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE038GRN Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator anal në formë pengu është krijuar për të ofruar dridhje të këndshme dhe për të ofruar stimulim intensiv anal, duke maksimizuar kënaqësinë gjatë momenteve intime. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Vibrator Anal Pawn

9,000 LEK

In stock