Vibrator Amy G-Spot

8,600 LEK

Me një kthesë të thjeshtë të një kthese dhe trupin e saj silikoni të papërshkueshëm nga uji, Amy rrëshqet butësisht aty ku dëshironi që ajo të jetë. Amy do të stimulojë me lehtësi pikën G, duke ofruar orë të tëra kënaqësie.

Availability: Në gjendje SKU: E26506 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Madhësia elegante e Amy do ta bëjë atë masazhuesin tuaj të preferuar. Dizajni inteligjent i Amy nuk është as shumë i madh dhe as shumë i vogël. Me një kthesë të thjeshtë të një kthese dhe trupin e saj silikoni të papërshkueshëm nga uji, Amy rrëshqet butësisht aty ku dëshironi që ajo të jetë. Amy do të stimulojë me lehtësi pikën G, duke ofruar orë të tëra kënaqësie. Me 6 mënyra pasioni që ndryshohen lehtësisht me prekjen e një butoni, Amy mund të kalojë në dëshirën e zemrës suaj nga dridhja në pulsim. Trupi i saj i lëmuar, 100% i papërshkueshëm nga uji i bërë me teknologji 100% jeshile ju lejon të shijoni kënaqësinë tuaj nga një vend në tjetrin, duke përfshirë banjën, motori i saj i qetë i ripenisikueshëm me portën e fshehur të penisikimit ju lejon të shijoni momentin në çdo kohë dhe kudo. Amy ju ofron elegancë të këndshme dhe stil inteligjent sa herë që dëshironi.

Karakteristikat e produktit:
– 100% i papërshkueshëm nga uji
– Modaliteti inteligjent SVAKOM
– Materiali jeshil
– Pa zhurmë
– E ripenisikueshme

Materiali: Silikoni i sigurt për trupin
Madhësia: 170x60x30mm
Pesha: 90 g
Kapaciteti i baterisë: 430 mAh
Lloji i baterisë: Bateri polimer litium
Koha e penisikimit: 1.5 orë
Koha e përdorimit: 2 orë
Rezistenca ndaj ujit: 100% i papërshkueshëm nga uji (IPX7)
Modaliteti i dridhjeve: 5+1

Vibrator Amy G-Spot

8,600 LEK

In stock