Vibrator Amy G-Spot SVAKOM

8,600 LEK

Madhësia elegante e Amy do ta bëjë atë masazhuesin tuaj të preferuar. Dizajni inteligjent i Amy nuk është as shumë i madh dhe as shumë i vogël. Me një kthesë të thjeshtë të një kthese dhe trupin e saj silikoni të papërshkueshëm nga uji, Amy rrëshqet butësisht aty ku dëshironi që ajo të jetë.

Availability: Në gjëndje SKU: E26507 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Madhësia elegante e Amy do ta bëjë atë masazhuesin tuaj të preferuar. Dizajni inteligjent i Amy nuk është as shumë i madh dhe as shumë i vogël. Me një kthesë të thjeshtë të një kthese dhe trupin e saj silikoni të papërshkueshëm nga uji, Amy rrëshqet butësisht aty ku dëshironi që ajo të jetë. Amy do të stimulojë me lehtësi pikën G, duke ofruar orë të tëra kënaqësie. Me 6 mënyra pasioni që ndryshohen lehtësisht me prekjen e një butoni, Amy mund të kalojë në dëshirën e zemrës suaj nga dridhja në pulsim. Trupi i saj i lëmuar, 100% i papërshkueshëm nga uji i bërë me teknologji 100% jeshile ju lejon të shijoni kënaqësinë tuaj nga një vend në tjetrin, duke përfshirë banjën, motori i saj i qetë i rikarikueshëm me portën e fshehur të karikimit ju lejon të shijoni momentin në çdo kohë dhe kudo. Amy ju ofron elegancë të këndshme dhe stil inteligjent kurdo që dëshironi.

Karakteristikat e produktit:
– 100% i papërshkueshëm nga uji
– Modaliteti inteligjent SVAKOM
– Materiali jeshil
– Pa zhurmë
– E rikarikueshme

Materiali: Silikoni i sigurt për trupin
Madhësia: 170x60x30mm
Pesha: 90 g
Kapaciteti i baterisë: 430 mAh
Lloji i baterisë: Bateri polimer litium
Koha e karikimit: 1.5 orë
Koha e përdorimit: 2 orë
Rezistenca ndaj ujit: 100% i papërshkueshëm nga uji (IPX7)
Modaliteti i dridhjeve: 5+1