Vibrator All times Favorites Rabbit

4,200 LEK

Ky vibrator lepuri mund të lëkundet dhe rrotullohet në të njëjtën kohë, për stimulimin më të mirë të vaginës, duke shfaqur rruaza kënaqësie rrotulluese. Gjithashtu ka një lepur të mrekullueshëm me veshë të butë për të stimuluar klitorin me dridhje. Ky vibrator lepuri rrotullues i të preferuarave për të gjitha kohërat është bërë nga TPE e butë pa ftalatë dhe ABS e fortë. Funksionimi është i lehtë me butonat e qartë në panelin e funksionimit në bazë. Lëkundësi vibrues vibrues është i papërshkueshëm nga uji dhe kërkon 2 bateri AAA (nuk përfshihen). Vibrator rrotullues i dyshes. Me rruaza kënaqësie rrotulluese në bosht. Nxitës stimulues i klitorit të lepurit. Kërkon 2 x bateri AAA, të papërfshira. Gjatësia 22 cm, diametri 3,5 cm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21745 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator lepuri mund të lëkundet dhe rrotullohet në të njëjtën kohë, për stimulimin më të mirë të vaginës, duke shfaqur rruaza kënaqësie rrotulluese. Gjithashtu ka një lepur të mrekullueshëm me veshë të butë për të stimuluar klitorin me dridhje. Ky vibrator lepuri rrotullues i të preferuarave për të gjitha kohërat është bërë nga TPE e butë pa ftalatë dhe ABS e fortë. Funksionimi është i lehtë me butonat e qartë në panelin e funksionimit në bazë. Lëkundësi vibrues vibrues është i papërshkueshëm nga uji dhe kërkon 2 bateri AAA (nuk përfshihen). Vibrator rrotullues i dyshes. Me rruaza kënaqësie rrotulluese në bosht. Nxitës stimulues i klitorit të lepurit. Kërkon 2 x bateri AAA, të papërfshira. Gjatësia 22 cm, diametri 3,5 cm.

Vibrator All times Favorites Rabbit

4,200 LEK

Out of stock