-30%

Vibrator All in One

5,180 LEK

Dëshironi që vibratori juaj t’ju japë disa lëvizje shtytëse? Atëherë mos kërkoni më tej. Ky vibrator ngrohës do t’ju japë shtytje dhe lëvizje lëkundjeje duke goditur me saktësi pikën tuaj G

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210069 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dëshironi që vibratori juaj t’ju japë disa lëvizje shtytëse? Atëherë mos kërkoni më tej. Ky vibrator ngrohës do t’ju japë shtytje dhe lëvizje lëkundjeje duke goditur me saktësi pikën tuaj G. Gjuha e butë do të lëpijë njëkohësisht klitorisin tuaj duke siguruar një orgazëm të dyfishtë siç nuk e keni përjetuar kurrë më parë.

Ky vibrator është i papërshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtësisht me ujë dhe sapun. Ruani në mënyrë të sigurt përsëri në kutinë e tij. • Vibrator dhe stimulues i klitës me pika • 7 mënyra dridhje • Ngacmim i butë i gjuhës • Vibrator me shtytje dhe lëvizje • Opsion ngrohje • • 100% i papërshkueshëm nga uji Gjatësia: 230 mm • Gjatësia e futur: 140 mm • Diametri:  35 mm • Pesha: 198 g. • Materiali: Silic + ABS • Ngjyra: Blu Furnizimi me energji elektrike: USB i ripenisikueshëm

Vibrator All in One

5,180 LEK

In stock