Vibrator Alice Rabbit Svakom

10,500 LEK

Motorët e dyfishtë dhe stimuluesit e dyfishtë do të dyfishojnë kënaqësinë tuaj sa herë që Alice është në duart tuaja. E mrekullueshme me stil, lëkura silikoni e papërshkueshme nga uji e Alice do të rrëshqasë brenda jush pa mundim dhe kënaqësi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E26502 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Motorët e dyfishtë dhe stimuluesit e dyfishtë do të dyfishojnë kënaqësinë tuaj sa herë që Alice është në duart tuaja. E mrekullueshme me stil, lëkura silikoni e papërshkueshme nga uji e Alice do të rrëshqasë brenda jush pa mundim dhe kënaqësi. Dy motorë të veçantë stimulojnë zona të ndryshme brenda dhe jashtë dhe 8 mënyrat e pasionit të shpejtësisë dhe pulsimit do ta kryejnë punën çdo herë. I ripenisikueshëm, plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i bërë duke përdorur teknologjinë 100% të gjelbër, dizajni inteligjent i lëmuar i Alice është jashtëzakonisht i lëmuar për kënaqësi dhe kënaqësi të patejkalueshme.

Karakteristikat e produktit:
– 100% i papërshkueshëm nga uji
– Modaliteti inteligjent SVAKOM
– Motorë të dyfishtë të pavarur për kënaqësi të dyfishtë
– Materiali jeshil
– Pa zhurmë
– E ripenisikueshme

Materiali: Silikoni i sigurt për trupin
Madhësia: 176x84x30mm
Pesha: 105 g
Kapaciteti i baterisë: 430 mAh
Lloji i baterisë: Bateri polimer litium
Koha e penisikimit: 1.5 orë
Koha e përdorimit: 2 orë
Rezistenca ndaj ujit: 100% i papërshkueshëm nga uji (IPX7)
Modaliteti i dridhjeve: 7+1

Vibrator Alice Rabbit Svakom

10,500 LEK

Out of stock