-40%

Vibrator Alaya G-Spot

3,960 LEK

Shijoni çdo moment me këtë vibrator të lezetshëm silikoni G-spot. Eshtë i butë në prekje dhe i jep G-spot tuaj një stimulim fantastik. Mbajeni butonin plus për disa sekonda për të ndezur vibrator. Pas përdorimit, mbani butonin minus për disa sekonda dhe vibrator do të fiket. Nuk ka më pak se 10 parametra dridhje për të zgjedhur, secila me modelin e tyre të dridhjeve. Kur vibrator është i ndezur, dy butonat e shtypjes ndizen. Kjo dritë ndizet në ritmin e cilësimit të dridhjes së zgjedhur. Vibrator është i rimbushshëm dhe vjen me një kabllo USB. Shtë gjithashtu provë e spërkatjes për një përdorim të sigurt në dush.

Availability: Vjen së shpejti SKU: ET409PNK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni çdo moment me këtë vibrator të lezetshëm silikoni G-spot. Eshtë i butë në prekje dhe i jep G-spot tuaj një stimulim fantastik. Mbajeni butonin plus për disa sekonda për të ndezur vibrator. Pas përdorimit, mbani butonin minus për disa sekonda dhe vibrator do të fiket. Nuk ka më pak se 10 parametra dridhje për të zgjedhur, secila me modelin e tyre të dridhjeve. Kur vibrator është i ndezur, dy butonat e shtypjes ndizen. Kjo dritë ndizet në ritmin e cilësimit të dridhjes së zgjedhur. Vibrator është i rimbushshëm dhe vjen me një kabllo USB. Shtë gjithashtu provë e spërkatjes për një përdorim të sigurt në dush.

Vibrator Alaya G-Spot

3,960 LEK

In stock