-30%

Vibrator A&E EVES DUAL MASSAGER BLUE

Çmimi origjinal qe: 13,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,240 LEK.

Veprim unik pulsues dhe vibrues për kulmin maksimal! Pulsator vibrues i rimbushur me ngrohje. Boshti pulsues shkëmbinj mbrapa dhe me radhë për një ndjenjë të fortë, shtytëse. Pulsimi intensiv i mundësuar nga teknologjia e ndikimit magnetik. Stimuluesi fleksibël dërgon dridhje në klitorin tuaj. 7 Funksionet e vibrimit dhe pulsimit intensiv. Boshti me strukturë rrit ndjesinë. Ngrohet në temperaturën e trupit për një ndjesi reale. Klikoni dy herë në kontroll për të aktivizuar ngrohjen. Bërë nga silikoni i butë kadifeje Baza ABS me detaje të kromuar. Përmasat: 20,3 cm gjatësi totale, 3,6 cm bosht i gjerë. I papërshkueshëm nga uji dhe zhytës. Fhtalat & pa lateks. USB e rimbushur brenda kapakut të kromit, përfshirë kabllon. Dredhni bazën për t’u rimbushur.

Availability: Në gjendje SKU: 840413 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Veprim unik pulsues dhe vibrues për kulmin maksimal! Pulsator vibrues i rimbushur me ngrohje. Boshti pulsues shkëmbinj mbrapa dhe me radhë për një ndjenjë të fortë, shtytëse. Pulsimi intensiv i mundësuar nga teknologjia e ndikimit magnetik. Stimuluesi fleksibël dërgon dridhje në klitorin tuaj. 7 Funksionet e vibrimit dhe pulsimit intensiv. Boshti me strukturë rrit ndjesinë. Ngrohet në temperaturën e trupit për një ndjesi reale. Klikoni dy herë në kontroll për të aktivizuar ngrohjen. Bërë nga silikoni i butë kadifeje Baza ABS me detaje të kromuar. Përmasat: 20,3 cm gjatësi totale, 3,6 cm bosht i gjerë. I papërshkueshëm nga uji dhe zhytës. Fhtalat & pa lateks. USB e rimbushur brenda kapakut të kromit, përfshirë kabllon. Dredhni bazën për t’u rimbushur.

Vibrator A&E EVES DUAL MASSAGER BLUE

Çmimi origjinal qe: 13,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,240 LEK.

In stock