-30%

Vibrator A&E Clit Rabbit

9,240 LEK

Imagjinoni nëntë gudulisje me pendë të lehta të fokusuara në klitorisin tuaj me dridhje të forta. Tani imagjinoni se mund ta rritni atë dridhje dhjetë herë, duke gjetur përqendrimin e përsosur për të çliruar për kënaqësinë tuaj më të fuqishme.

Availability: Në gjendje SKU: 840615 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Imagjinoni nëntë gudulisje me pendë të lehta të fokusuara në klitorisin tuaj me dridhje të forta. Tani imagjinoni se mund ta rritni atë dridhje dhjetë herë, duke gjetur përqendrimin e përsosur për të çliruar për kënaqësinë tuaj më të fuqishme. Më pas shtoni kësaj një masazh të brendshëm me atmosferat e veta të personalizuara – dhe ju keni një recetë për orgazmat më të shijshme që keni përjetuar ndonjëherë! Zbuloni ndjesinë e jashtëzakonshme të një lodre të dyfishtë që kërcen me klipin tuaj! Merreni këtë lodër në banjë ose dush me vete pasi është plotësisht e zhytur në ujë. Pastroni me pastrues lodrash dhe ujë të ngrohtë.

Vibrator unik me stimulim të dyfishtë ‘gudulisës’
9 Stimulimi i klitorit gudulis për kënaqësi intensive
Orgazma intensive klitoriale
Fleksibël për të lëvizur me trupin
Një kokë bosht motorik, një në stimulues klitorial
Motorë të dyfishtë të kontrolluar veçmas
10 Shpejtësitë dhe funksionet vibruese për çdo motor
Bërë nga silikoni i butë kremoz
Detaj i bërë nga plastika e qëndrueshme ABS
Dorezë e përfunduar me krom
LED blu ndriçon butonat kur përdoret
Përmasat: 8,03 x 2,5 x 1,39 inç / 20,3 x 6,3 x 3,5 cm
Gjatësia e futshme 4,75 inç / 12 cm
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB
Pa ftalate dhe lateks

Vibrator A&E Clit Rabbit

9,240 LEK

In stock