-30%

Vibrator A&E Adams

7,910 LEK

Dildo me telekomandë Ngrohja Dridhje Rrotullues 10 funksione rrotulluese dhe vibruese funksionojnë njëkohësisht 10 sekonda Rritja e Energjisë E skalitur realisht Bërë nga silikoni i lëmuar Baza e fuqishme e kupës thithëse Telekomanda 2-Buton, e bërë nga plastika ABS

Availability: Në gjëndje SKU: 840559 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dildo me telekomandë Ngrohja Dridhje Rrotullues 10 funksione rrotulluese dhe vibruese funksionojnë njëkohësisht 10 sekonda Rritja e Energjisë E skalitur realisht Bërë nga silikoni i lëmuar Baza e fuqishme e kupës thithëse Telekomanda 2-Buton, e bërë nga plastika ABS

Vibrator A&E Adams

7,910 LEK

In stock