Vibrator Adam & Eve Clit Loving Thumper Vibe

14,700 LEK

Kjo atmosferë punëtore ju jep tre funksione për t’i eksploruar në një formë të lakuar të imët dhe të nxehtë! Është një perlë e trefishtë kënaqësie që synon zonat tuaja erogjene në tre mënyra: një motor që gjuan gjuha që thjesht nuk pushon amperatorët deri në 3 shpejtësi.

Availability: Në gjendje SKU: 840726 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo atmosferë punëtore ju jep tre funksione për t’i eksploruar në një formë të lakuar të imët dhe të nxehtë! Është një perlë e trefishtë kënaqësie që synon zonat tuaja erogjene në tre mënyra: një motor që gjuan gjuha që thjesht nuk pushon amperatorët deri në 3 shpejtësi të lavdishme në bazën e trashë, dridhjet në rrotullimin e boshtit të lakuar lehtë deri në 10 dhe Butoni i goditjes së pikës G është krijuar për t’u futur drejt në atë zonë emocionuese, duke ju lejuar të zgjidhni nga 9 modele për t’u siguruar që po përfitoni përvojën e brendshme të përsosur! Paneli i kontrollit në stilin e unazës është i lehtë për t’u përdorur pasi ndodhet pikërisht aty ku mbështetet dora juaj dhe secili motor funksionon veçmas, duke përfshirë çelësin e tij të ndezjes/fikjes. Shijojeni këtë lodër gjatë kohës së banjës pasi është plotësisht e zhytur në ujë dhe pastrohet me sapun dhe ujë të ngrohtë.

Vibrator silikoni me 3 funksione me lëvizje gjuhe
Dridhje e fuqishme dhe goditje e pikës G në boshtin kryesor
9 Shpejtësi dhe funksione të mëdha të pikës G
10 Shpejtësitë dhe funksionet vibruese
3-Stimulues i lëvizjes së gjuhës me shpejtësi
Disa fleksibilitet në bosht për të lëvizur me trupin tuaj
Paneli i kontrollit me 3 butona të lehtë për t’u përdorur
LED ndriçon butonat kur përdoret
Lartësia x Thellësia x Gjerësia: 5,86 x 2,65 x 1,83 inç / 14,8 x 6,7 x 4,6 cm
Gjatësia e futshme 4 inç / 10,1 cm
Bërë nga silikoni i butë kremoz

Vibrator Adam & Eve Clit Loving Thumper Vibe

14,700 LEK

In stock