Vibrator Accelerator

6,200 LEK

Vibrator shoku me bazë në optikën reale të penisit me një glan shëndosh dhe venat e theksuara. 3 mënyra dridhje / goditje sigurojnë kënaqësi të gjithanshme vaginale ose anale dhe mund të kontrollohen në mënyrë të përshtatshme me telekomandën me tela.

Availability: Në gjëndje SKU: 05989840000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator shoku me bazë në optikën reale të penisit me një glan shëndosh dhe venat e theksuara. 3 mënyra dridhje / goditje sigurojnë kënaqësi të gjithanshme vaginale ose anale dhe mund të kontrollohen në mënyrë të përshtatshme me telekomandën me tela.