-20%

Vibrator A great Shape

Çmimi origjinal qe: 8,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,960 LEK.

Ky vibrator i veshur për çifte është partneri i përsosur për të erëzuar marrëdhënien tuaj. Është perfekt për një mbrëmje të qetë ose për një natë pasion të shfrenuar. Me këtë vibrator të dyfishtë ju mund të shijoni një stimulim të jashtëzakonshëm në të njëjtën kohë.

Availability: Në gjendje SKU: 210084 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator i veshur për çifte është partneri i përsosur për të erëzuar marrëdhënien tuaj. Është perfekt për një mbrëmje të qetë ose për një natë pasion të shfrenuar. Me këtë vibrator të dyfishtë ju mund të shijoni një stimulim të jashtëzakonshëm në të njëjtën kohë. Ai inkurajon stimulimin e klitorit dhe të pikës G me 7 mënyra dridhjeje për të arritur kulmin. • I papërshkueshëm nga uji për pastrim të thjeshtë. Shmangni zhytjen plotësisht në ujë dhe futjen e ujit në prizën DC ose përreth ndërfaqes. Ne rekomandojmë përdorimin e një pastrues lodrash. Ato janë të formuluara posaçërisht për të trajtuar çdo mikrob ose bakter në lodrën tuaj seksuale pa lënë mbetje të dëmshme që mund të irritojnë pjesët tuaja të ndjeshme.

Matjet:
Gjatësia totale: 75 mm
Gjatësia e futur: 70 mm
Diametri: 20-24 mm
Pesha: 69 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode
Ngjyra: Mente jeshile
Vibrator për çifte që mund të vishet me 7 modalitete vibrimi kumbues. Gjithashtu penisikohet në mënyrë magnetike nëpërmjet USB-së për më shumë rehati – kablli i përfshirë

Vibrator A great Shape

Çmimi origjinal qe: 8,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,960 LEK.

In stock