-30%

Vibrating Silicone Sleeve

Çmimi origjinal qe: 9,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,370 LEK.

Shijoni stimulimin intensiv të penisit me këtë mëngë vibruese! Mëngët janë prej silikoni të sigurt për trupin për një ndjesi realiste dhe komode. Shijoni 5 cilësime vibrimi dhe 5 modele të ndryshme me një shtypje të thjeshtë të një butoni.

Availability: Në gjendje SKU: AG741 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni stimulimin intensiv të penisit me këtë mëngë vibruese! Mëngët janë prej silikoni të sigurt për trupin për një ndjesi realiste dhe komode. Shijoni 5 cilësime vibrimi dhe 5 modele të ndryshme me një shtypje të thjeshtë të një butoni. Pjesa e brendshme përmban nuska stimuluese për stimulim të shtuar. Rimbushni mëngën me kabllon USB të përfshirë dhe pastrojeni me ujë të vakët dhe pastrues lodrash pas çdo përdorimi.

Materiali silikoni, ABS
Pesha 161 gram
Fuqia e dridhjeve Dridhje të ndryshueshme
Dridhja Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
Të përshtatshme për Burra
Lubrifikanti i përshtatshëm Me bazë uji
Stimulimi i penisit
Niveli i përdoruesit Më me përvojë
Thellësia e futjes 8.40 cm
Gjatësia 20.30 cm
Diametri maksimal 3.80 cm
Karikues (USB)
Niveli i zhurmes Normale

Vibrating Silicone Sleeve

Çmimi origjinal qe: 9,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,370 LEK.

In stock