Veze vibrim Rosy Gold

5,700 LEK

Rosy Gold Vibro-Veza është veza vibruese me klas. Pamja luksoze është gjëja e parë që do të vini re, por është më shumë sesa thjesht pamja e saj që e bën këtë lodër të veçantë. Kjo vezë vibruese mund të kontrollohet në distancë me telekomandën e përfshirë. Kjo lehtëson vendosjen e lehtë të dhjetë shpejtësive dhe modeleve të dridhjeve. Kjo vezë e lezetshme është e papërshkueshme nga uji, kështu që të dy mund ta përdorni në dush ose në banjë. Në këtë mënyrë ju mund ta ngacmoni partnerin tuaj kudo që të jeni dhe kur të doni.

Availability: Në gjëndje SKU: RG002 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Rosy Gold Vibro-Veza është veza vibruese me klas. Pamja luksoze është gjëja e parë që do të vini re, por është më shumë sesa thjesht pamja e saj që e bën këtë lodër të veçantë. Kjo vezë vibruese mund të kontrollohet në distancë me telekomandën e përfshirë. Kjo lehtëson vendosjen e lehtë të dhjetë shpejtësive dhe modeleve të dridhjeve. Kjo vezë e lezetshme është e papërshkueshme nga uji, kështu që të dy mund ta përdorni në dush ose në banjë. Në këtë mënyrë ju mund ta ngacmoni partnerin tuaj kudo që të jeni dhe kur të doni.

Veze vibrim Rosy Gold

5,700 LEK

In stock