VEZE ME VIBRIM LATETOBED MONDY

3,250 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: Y-812 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Veza vibruese Mondy ka 12 funksione dridhje që mund t’i kontrolloni me telekomandën tuaj wireless. Të dy pjesët kanë materiale të buta dhe me cilësi të lartë.

VEZE ME VIBRIM LATETOBED MONDY

3,250 LEK

Out of stock