-30%

Veshje Infermiere

3,710 LEK

Veshja joshëse mini me pamjen e infermieres, ku dominon ngjyra e bardhe dhe ka formën e një kryq të kuq në pjesën e përparme. Me një zinchir në pjesën e përparme nga fillimi deri në fund. Me xhepa të vegjël në pjesën e përparme për mbajtjen e të gjitha llojeve të mjeteve, dhe një shirit koke. Materiali: 90% poliamide, 10% material elastik, shirit me kokë 95% poliestër, 5% material elastik.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24705782021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Veshja joshëse mini me pamjen e infermieres, ku dominon ngjyra e bardhe dhe ka formën e një kryq të kuq në pjesën e përparme. Me një zinchir në pjesën e përparme nga fillimi deri në fund. Me xhepa të vegjël në pjesën e përparme për mbajtjen e të gjitha llojeve të mjeteve, dhe një shirit koke. Materiali: 90% poliamide, 10% material elastik, shirit me kokë 95% poliestër, 5% material elastik.

Veshje Infermiere

Veshje Infermiere

3,710 LEK

In stock