Vegan Bondage-Set

10,500 LEK

Skllavëria prej 5 copash e vendosur në një pamje lëkure përmban një blindfold, pranga, pranga kyçin e këmbës, një tel me rrip (dildo nuk përfshihet) dhe një kamzhik. Ky grup është perfekt për seanca të kënaqshme intensive.

Availability: Në gjëndje SKU: 24929971001 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Skllavëria prej 5 copash e vendosur në një pamje lëkure përmban një blindfold, pranga, pranga kyçin e këmbës, një tel me rrip (dildo nuk përfshihet) dhe një kamzhik. Ky grup është perfekt për seanca të kënaqshme intensive.