Vaj Masazhi Shiatsu Ylang 250Ml

Vaj Masazhi Shiatsu Ylang 250Ml

2,730 LEK

Vaj masazhi i cilesise se larte per lekure te perkujdesur dhe te bute. Aroma fisnike e luleve Ylang Ylang ledhaton cdo sens tuajin dhe krijon nje atmosfere erotike.

Availability: ● Vjen së shpejti SKU: 06191400000 Kategori: ,

Përshkrim

Vaj masazhi i cilesise se larte per lekure te perkujdesur dhe te bute. Aroma fisnike e luleve Ylang Ylang ledhaton cdo sens tuajin dhe krijon nje atmosfere erotike. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

You've just added this product to the cart: