Vaj Masazhi Ylang Ylang Just Play

1,100 LEK

Vaj masazhi erotik me një aromë joshëse tropikale ylang ylang, e cila përkëdhel të gjitha shqisat dhe zgjon disponimin erotik gjatë një masazhi të partnerit. Shume ekonomike. Vegane. 100 ml.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06263170000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj masazhi erotik me një aromë joshëse tropikale ylang ylang, e cila përkëdhel të gjitha shqisat dhe zgjon disponimin erotik gjatë një masazhi të partnerit. Shume ekonomike. Vegane. 100 ml.

Vaj Masazhi Ylang Ylang Just Play

1,100 LEK

Out of stock