-30%

Vaj masazhi Play Nice

Çmimi origjinal qe: 2,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,030 LEK.

Vaji luksoz dhe me cilësi të lartë Play Nice Vanilla Massage Oil nga Fifty Shades of Grey ka një aromë sensuale vanilje që intensifikon dhe zgjon oreksin seksual dhe shqisat!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06269610000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj masazhi luksoz me cilësi të lartë
Me një aromë sensuale vanilje
Për joshje dhe paralojë

Për masazhet ngacmuese të partnerit à la Ana dhe Christian!
Vaji luksoz dhe me cilësi të lartë Play Nice Vanilla Massage Oil nga Fifty Shades of Grey ka një aromë sensuale vanilje që intensifikon dhe zgjon oreksin seksual dhe shqisat! E përkryer për të eksploruar trupin e partnerit gjatë një masazhi ose për të shijuar paralojën afatgjatë. 90 ml.

Vaj masazhi Play Nice

Çmimi origjinal qe: 2,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,030 LEK.

Out of stock