Vaj masazhi PheroStrong Man 100ml

4,400 LEK

Vajrat e masazhit dhe kujdesit për trupin me një notë aromatike të parfumit nga linja PheroStrong kombinojnë fuqinë e natyrës, efektivitetin e shkencës dhe përkëdheljen e shqisave. Për t’ju ofruar sa më shumë përfitime, ne kemi përdorur një përzierje të përzgjedhur me kujdes të përbërësve unikë.

Availability: Në gjendje SKU: 321000097073 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vajrat e masazhit dhe kujdesit për trupin me një notë aromatike të parfumit nga linja PheroStrong kombinojnë fuqinë e natyrës, efektivitetin e shkencës dhe përkëdheljen e shqisave. Për t’ju ofruar sa më shumë përfitime, ne kemi përdorur një përzierje të përzgjedhur me kujdes të përbërësve unikë. Zbuloni sekretin tonë dhe shijoni një masazh sensual të kombinuar me kujdesin ndaj lëkurës. Nota e sipërme: bergamot, limon, barbarozë, lule qershie japoneze, myshk lisi, kumbulla Nota e zemrës: kanellë, karafil kopshti, karafila, sofër Nota bazë: kedri, dru sandali, ulliri, vanilje, vetiver

Vaj masazhi PheroStrong Man 100ml

4,400 LEK

In stock