Vaj masazhi Passion Fruit

2,300 LEK

Kënaquni me partnerin tuaj me këtë xhel masazhesh ngrohës sensual nga INTT. Ajo përmban aromën dhe aromën e mrekullisht të ëmbël të frutave të pasionit, e cila siguron një efekt ngrohës si në lëkurë ashtu edhe në gjuhë. Produkti mund të përdoret si xhel masazhi, por është gjithashtu i përshtatshëm për seks oral.

Availability: Në gjëndje SKU: MG0006 Kategori: ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kënaquni me partnerin tuaj me këtë xhel masazhesh ngrohës sensual nga INTT. Ajo përmban aromën dhe aromën e mrekullisht të ëmbël të frutave të pasionit, e cila siguron një efekt ngrohës si në lëkurë ashtu edhe në gjuhë. Produkti mund të përdoret si xhel masazhi, por është gjithashtu i përshtatshëm për seks oral.

Vaj masazhi Passion Fruit

2,300 LEK

In stock