Vaj Masazhi Magoon Moschus

800 LEK900 LEK

Vaj masazhi erotik i kujdesshem ndaj lekures me esence stimuluese myshku.

SKU: 06215790000 Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj masazhi erotik i kujdesshem ndaj lekures me esence stimuluese myshku. I tretshem ne uje dhe pastrohet duke e lare.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 100ml

Vaj Masazhi Magoon Moschus

800 LEK900 LEK

In stock