Vaj Masazhi Lemon Coco Just Play

1,100 LEK

Vaj masazhi erotik me një aromë emocionuese, ekzotike limoni-kokosi, e cila përkëdhel të gjitha shqisat dhe zgjon disponimin erotik gjatë një masazhi të partnerit. Shume ekonomike. Vegane. 100 ml.

Availability: Në gjëndje SKU: 06263250000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj masazhi erotik me një aromë emocionuese, ekzotike limoni-kokosi, e cila përkëdhel të gjitha shqisat dhe zgjon disponimin erotik gjatë një masazhi të partnerit. Shume ekonomike. Vegane. 100 ml.

Vaj Masazhi Lemon Coco Just Play

1,100 LEK

In stock