Vaj masazhi Intim INVIGORATE

1,700 LEK

Energjizoni mendjen dhe trupin tuaj me eukalipt dhe agrume ngritëse. Cilësi Spa ~ Përzierje e Shtatë Vajrave Natyrorë. Lëshoni fuqinë tuaj sensuale përmes artit të lashtë shërues të Aromaterapisë. Përzierja e mëndafshtë Inttimo by Wet e shtatë vajrave natyralë të pasuruar me vitamina rrëshqasin lehtë dhe e lënë lëkurën tuaj të parezistueshme të butë dhe me aromë delikate për orë të tëra. Qoftë i masazhuar në lëkurë, i spërkatur në ujin e banjës, ose i përdorur për të përkëdhelur çdo centimetër të trupit tuaj … Vaji i Aromaterapisë Inttimo do të balancojë mendjen, trupin dhe shpirtin tuaj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 3634 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Energjizoni mendjen dhe trupin tuaj me eukalipt dhe agrume ngritëse. Cilësi Spa ~ Përzierje e Shtatë Vajrave Natyrorë. Lëshoni fuqinë tuaj sensuale përmes artit të lashtë shërues të Aromaterapisë. Përzierja e mëndafshtë Inttimo by Wet e shtatë vajrave natyralë të pasuruar me vitamina rrëshqasin lehtë dhe e lënë lëkurën tuaj të parezistueshme të butë dhe me aromë delikate për orë të tëra. Qoftë i masazhuar në lëkurë, i spërkatur në ujin e banjës, ose i përdorur për të përkëdhelur çdo centimetër të trupit tuaj … Vaji i Aromaterapisë Inttimo do të balancojë mendjen, trupin dhe shpirtin tuaj.

Vaj masazhi Intim INVIGORATE

1,700 LEK

Out of stock