Vaj Masazhi HOT BIO MASSAGE OI ALOE VERA 100ML

2,590 LEK

Vaj masazh organik për lëkurë të pastër dhe të butë. Aromat e shkëlqyera përkrahin shqisat dhe zgjojnë disponimet erotike.

Përmbajtja: 100ml
Aloe Vera

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7339544152 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj masazh organik për lëkurë të pastër dhe të butë. Aromat e shkëlqyera përkrahin shqisat dhe zgjojnë disponimet erotike.

Përmbajtja: 100ml
Aloe Vera

Vaj Masazhi HOT BIO MASSAGE OI LBITTER ALMOND 100ML

Vaj Masazhi HOT BIO MASSAGE OI ALOE VERA 100ML

2,590 LEK

Out of stock