Vaj masazhi EXSENS Peach

3,100 LEK

Dominoni me ëmbëlsinë! Ky xhel masazhi organik ngrohës është ideal për paralojë. Kur aplikohet në zonat intime, ndjesia e butë e ngrohjes dhe shija e puthjes inkurajojnë kënaqësitë në prekje dhe orale.

Availability: Në gjëndje SKU: 252334 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dominoni me ëmbëlsinë! Ky xhel masazhi organik ngrohës është ideal për paralojë. Kur aplikohet në zonat intime, ndjesia e butë e ngrohjes dhe shija e puthjes inkurajojnë kënaqësitë në prekje dhe orale.

100% origjine natyrale
94% organike
E ëmbëlsuar me Stevia
Pa sheqer
E butë e mëndafshtë, jo ngjitëse
Jo njollosur
Pa shije të hidhur
Vegane
Shkëlqeni në etiketën e errët
Përbërësit: glicerinë*, aqua (ujë), aroma* (aromë), rebaudiosid a
*Përbërësit nga bujqësia organike

Linja Gourmet – masazh ngrohës
Në linjën e produkteve Gourmet nga Exsens do të gjeni vajra masazhi ngrohës me shije të shijshme që bëhen me aromë ushqimi. Vajrat janë bërë nga përbërës 100% vegjetal dhe të ëmbëlsuar me Stevia. Vajrat e bëjnë të lehtë shijimin e sensualitetit me ndjesinë e tyre të butë të ngrohjes. Ato janë të lëmuara mëndafsh, kurrë nuk ngjiten, nuk njollosin dhe nuk kanë shije të hidhur. Vegan edhe për qetësi! Për lehtësinë e përdorimit, etiketat shkëlqejnë në errësirë. Nuk ka nevojë të ndizni dritat verbuese që shkatërrojnë momentet romantike për të gjetur shishen e vajit! Përveç shisheve 50 ml, Exsens ofron edhe dy komplete dhuratash që secili përmban 3 shishe 30 ml vaj masazhi. “Le te festojme!” përmban Mojito Mint, Pina Colada dhe Margarita. Kompleti tjetër është “Le të udhëtojmë!” e cila ofron luleshtrydhe, vanilje të nxehtë dhe kokos.

Vaj masazhi EXSENS Peach

3,100 LEK

In stock