Vaj masazhi EXSENS MOJITO

2,900 LEK

Thye akullin sonte! Ky xhel masazhi gustator ngrohës është ideal për paralojë. Kur aplikohet në zonat intime, ndjesia e butë e ngrohjes dhe aroma e puthjes inkurajojnë kënaqësitë në prekje dhe gojore.

Availability: Në gjendje SKU: 252331 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Thye akullin sonte! Ky xhel masazhi gustator ngrohës është ideal për paralojë. Kur aplikohet në zonat intime, ndjesia e butë e ngrohjes dhe aroma e puthjes inkurajojnë kënaqësitë në prekje dhe gojore.

Ndjesia e butë e ngrohjes
Aromë e freskët agrume dhe nenexhik
Pa sheqer
E butë e mëndafshtë, jo ngjitëse
Jo njollosur
Pa shije të hidhur
Vegane
Shkëlqeni etiketën e errët
Përbërësit: glicerinë, propilen glikol, aroma (aromë), sapenisinë natriumi

Linja Gourmet – masazh ngrohës
Në linjën e produkteve Gourmet nga Exsens do të gjeni vajra masazhi ngrohës me shije të shijshme që bëhen me aromë ushqimi. Vajrat janë bërë nga përbërës 100% vegjetal dhe të ëmbëlsuar me Stevia. Vajrat e bëjnë të lehtë shijimin e sensualitetit me ndjesinë e tyre të butë të ngrohjes. Ato janë të lëmuara mëndafsh, kurrë nuk ngjiten, nuk njollosin dhe nuk kanë shije të hidhur. Vegan edhe për qetësi! Për lehtësinë e përdorimit, etiketat shkëlqejnë në errësirë. Nuk ka nevojë të ndizni dritat verbuese që shkatërrojnë momentet romantike për të gjetur shishen e vajit! Përveç shisheve 50 ml, Exsens ofron edhe dy komplete dhuratash që secili përmban 3 shishe 30 ml vaj masazhi. “Le te festojme!” përmban Mojito Mint, Pina Colada dhe Margarita. Kompleti tjetër është “Le të udhëtojmë!” e cila ofron luleshtrydhe, vanilje të nxehtë dhe kokos.

Vaj masazhi EXSENS MOJITO

2,900 LEK

In stock