Vaj masazhi Euphoria Swede

2,200 LEK

Trajtojeni partnerin tuaj me një masazh të bukur me këtë vaj masazhi sensual. Vaji ndihet i butë në trup dhe ushqen lëkurën. Ka një aromë të këndshme dhe është e lehtë për tu dozuar. Përbërësit: Vaj Bajame, Vaj Avokado, Vaj Jojoba, Vaj Aloe Vera, Vaj Macadaminanut, Vaj kërpi, e-Vitaminë, Vaj vanilje, Vaj sandali
Availability: Në gjëndje SKU: SMO-EUP-075-345 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtojeni partnerin tuaj me një masazh të bukur me këtë vaj masazhi sensual. Vaji ndihet i butë në trup dhe ushqen lëkurën. Ka një aromë të këndshme dhe është e lehtë për tu dozuar. Përbërësit: Vaj Bajame, Vaj Avokado, Vaj Jojoba, Vaj Aloe Vera, Vaj Macadaminanut, Vaj kërpi, e-Vitaminë, Vaj vanilje, Vaj sandali

Vaj masazhi Euphoria Swede

2,200 LEK

In stock