-30%

Vaj masazhi Divine Nectar Vanilje

Çmimi origjinal qe: 3,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,520 LEK.

Ky vaj i shijshëm masazhi nga Kamasutra ka një aromë stimuluese të vaniljes dhe përbërësit do të ushqejnë lëkurën tuaj. Vaji i masazhit përhapet lehtë dhe mund të lëpire dhe puthet. Përkëdheleni partnerin tuaj me një masazh sensual dhe ndërtoni tensionin. Vaji është 100% pa paraben, pa gluten, dhe pa sheqer dhe i disponueshëm në aroma dhe shije të ndryshme.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 12036 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vaj i shijshëm masazhi nga Kamasutra ka një aromë stimuluese të vaniljes dhe përbërësit do të ushqejnë lëkurën tuaj. Vaji i masazhit përhapet lehtë dhe mund të lëpire dhe puthet. Përkëdheleni partnerin tuaj me një masazh sensual dhe ndërtoni tensionin. Vaji është 100% pa paraben, pa gluten, dhe pa sheqer dhe i disponueshëm në aroma dhe shije të ndryshme.

Vaj masazhi Divine Nectar Vanilje

Çmimi origjinal qe: 3,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,520 LEK.

Out of stock