Vaj masazhi Divine Nectar luleshtrydhe

Vaj masazhi Divine Nectar luleshtrydhe

3,600 LEK

Ky vaj masazh i shijshëm nga Kamasutra ka një aromë të ëmbël, freskuese të luleshtrydhes dhe përbërësit do të ushqejnë lëkurën tuaj. Vaji i masazhit përhapet lehtë dhe mund të lëpire dhe puthet. Përkëdheleni partnerin tuaj me një masazh sensual dhe ndërtoni tensionin. Vaji është 100% pa paraben, pa gluten, dhe pa sheqer dhe i disponueshëm në aroma dhe shije të ndryshme.

Availability: ● Në gjendje SKU: 12034 Kategori: , ,

Përshkrim

Ky vaj masazh i shijshëm nga Kamasutra ka një aromë të ëmbël, freskuese të luleshtrydhes dhe përbërësit do të ushqejnë lëkurën tuaj. Vaji i masazhit përhapet lehtë dhe mund të lëpire dhe puthet. Përkëdheleni partnerin tuaj me një masazh sensual dhe ndërtoni tensionin. Vaji është 100% pa paraben, pa gluten, dhe pa sheqer dhe i disponueshëm në aroma dhe shije të ndryshme.

You've just added this product to the cart: