Vaj masazhi Body Gliss

2,700 LEK

Ngrini shqisat tuaja në lartësi emocionuese me masazhe sensuale dhe shijoni ndjenjën e vazhdueshme të prekjes së partnerit tuaj. Butësia e saj ekstreme dhe efekti afatgjatë do t’ju vendosin në një gjendje gëzimi të pastër.

Availability: Në gjëndje SKU: E32082 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për masazhe sensuale plot kënaqësi dhe kontakt intim. Me aromën gjithmonë të preferuar, sensuale dhe romantike të trëndafilave.

Ngrini shqisat tuaja në lartësi emocionuese me masazhe sensuale dhe shijoni ndjenjën e vazhdueshme të prekjes së partnerit tuaj. Butësia e saj ekstreme dhe efekti afatgjatë do t’ju vendosin në një gjendje gëzimi të pastër. Vaji i masazhit është i përshtatshëm edhe si lubrifikant për seks të mrekullueshëm. Aroma romantike dhe elegante e petaleve të trëndafilit ju vendos në një humor intim. BodyGliss është Firestarter perfekt.

150 ml