-30%

Vaj masazhi Attraction me feromone mango

1,960 LEK

Një masazh ngrohës është një mënyrë e shkëlqyeshme për të krijuar dhe përjetuar emocione të reja. Çdo prekje është një moment unik për t’u shijuar plotësisht mes të dashuruarve. Për shkak të kësaj filozofie Mai Cosmetics ka zhvilluar një vaj masazh afrodiziak për ngrohjen me feromone në një madhësi ekskluzive udhëtimi dhe shishe diskrete, i disponueshëm në 4 aroma: mango, çokollatë, fruta të kuqe dhe luleshtrydhe. Masazhoni vajin me feromone dhe efekt ngrohës Vaj masazhi i qeshur me aromë mango Shishe llak 30 ml

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252154 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një masazh ngrohës është një mënyrë e shkëlqyeshme për të krijuar dhe përjetuar emocione të reja. Çdo prekje është një moment unik për t’u shijuar plotësisht mes të dashuruarve. Për shkak të kësaj filozofie Mai Cosmetics ka zhvilluar një vaj masazh afrodiziak për ngrohjen me feromone në një madhësi ekskluzive udhëtimi dhe shishe diskrete, i disponueshëm në 4 aroma: mango, çokollatë, fruta të kuqe dhe luleshtrydhe. Masazhoni vajin me feromone dhe efekt ngrohës Vaj masazhi i qeshur me aromë mango Shishe llak 30 ml

Vaj masazhi Attraction me feromone mango

1,960 LEK

Out of stock