Vaj masazhi Attraction me feromone fruta pylli

Vaj masazhi Attraction me feromone fruta pylli

2,800 LEK

Një masazh ngrohës është një mënyrë e shkëlqyeshme për të krijuar dhe përjetuar emocione të reja. Çdo prekje është një moment unik për t’u shijuar plotësisht mes të dashuruarve. Për shkak të kësaj filozofie Mai Cosmetics ka zhvilluar një vaj masazh afrodiziak për ngrohjen me feromone në një madhësi ekskluzive udhëtimi dhe shishe diskrete, i disponueshëm në 4 aroma: mango, çokollatë, fruta të kuqe dhe luleshtrydhe. Masazhoni vajin me feromone dhe efekt ngrohës Vaj masazhi i qeshur me aromë frutash të kuqe Shishe llak 30 ml

Availability: ● Në gjendje SKU: 252152 Kategori: , ,

Përshkrim

Një masazh ngrohës është një mënyrë e shkëlqyeshme për të krijuar dhe përjetuar emocione të reja. Çdo prekje është një moment unik për t’u shijuar plotësisht mes të dashuruarve. Për shkak të kësaj filozofie Mai Cosmetics ka zhvilluar një vaj masazh afrodiziak për ngrohjen me feromone në një madhësi ekskluzive udhëtimi dhe shishe diskrete, i disponueshëm në 4 aroma: mango, çokollatë, fruta të kuqe dhe luleshtrydhe. Masazhoni vajin me feromone dhe efekt ngrohës Vaj masazhi i qeshur me aromë frutash të kuqe Shishe llak 30 ml

You've just added this product to the cart: