Vaj masazhi afrodiziak Shunga qershi

4,600 LEK

Vaj luksoz Aphrodisiac Warming Oil Blazing Cherry nga Shunga me një aromë të shijshme qershie që zgjon të gjitha shqisat gjatë një masazhi intim!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06274450000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj luksoz, ngrohës për masazh me shije
Efekti i ngrohjes ndjesi shpimi gjilpërash
Efekti intensifikohet me frymëmarrje/puthje
Mund të ketë një efekt afrodiziak dhe rrit dëshirën
Përbërës të shkëlqyer dhe shije të shijshme
Për masazhe trupore dhe intime
I sigurt për ushqim – pa sheqer
Në një balonë qelqi fisnike – e lehtë për t’u shpërndarë

Për ngrohjen e momenteve emocionuese të masazhit!
Vaj luksoz Aphrodisiac Warming Oil Blazing Cherry nga Shunga me një aromë të shijshme qershie që zgjon të gjitha shqisat gjatë një masazhi intim! Ajo gjithashtu ka një efekt të ngrohtë ndjesi shpimi gjilpërash që intensifikohet në mënyrë delikate duke marrë frymë në të. Përbërësit natyralë ushqejnë lëkurën dhe aroma e shkëlqyer e ushqimit ju fton ta puthni. Një kënaqësi për trupin dhe shpirtin – dhe dhurata e përsosur në balonën elegante të qelqit në një cilindër paketimi të bukur.

100 ml.

Përbërësit
Glicerinë, Propilen glikol, Aroma, Sapenisina Natriumi, CI 16035.

Vaj masazhi afrodiziak Shunga qershi

4,600 LEK

In stock