Vaj hidratues SOME CARE

3,900 LEK

SOME Intimate Moisturizer Oil është një vaj luksoz i krijuar për të ofruar kujdes të butë dhe efektiv për zonën intime. E lë lëkurën të butë, të lëmuar dhe të ushqyer bukur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 1155553 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

SOME Intimate Moisturizer Oil është një vaj luksoz i krijuar për të ofruar kujdes të butë dhe efektiv për zonën intime. E lë lëkurën të butë, të lëmuar dhe të ushqyer bukur. Ideale për përdorim pas larjes, rruajtjes ose kurdoherë që lëkura juaj ka nevojë për kujdes shtesë. Ky vaj është perfekt për të mbajtur lëkurë të shëndetshme dhe të mëndafshtë!

Vaji është bërë me vajra natyralë që ofrojnë hidratim të thellë dhe parandalojnë acarimin. Aplikoni vajin butësisht në lëkurën e pastër dhe të thatë pas larjes, rruajtjes ose sipas dëshirës. Masazhoni një sasi të vogël në zonat e dëshiruara dhe lëreni vajin të absorbohet. Përdoreni rregullisht për të ruajtur lëkurën e mëndafshtë.

Përbërësit: Triglicerid kaprilik/kaprik, vaj i farës Simmondsia Chinensis, vaj glicinë soja, tokoferol, vaj Persea gratissima, vaj i farës së Helianthus Annuus, Ekstrakt lulesh Calendula Officinalis

Vaj hidratues SOME CARE

3,900 LEK

Out of stock