Vagine Jessie Andrews

4,800 LEK

Masturbator ne ngjyre natyrale, me forme ergonomike. Eshte ne formen e nje vagine me buze te medha pink dhe klitoris. Me strukture stimuluese ne brendesi. 13 cm e gjate, diametri fleksibel. Material si lekure reale: TPE.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05140630000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masturbator ne ngjyre natyrale, me forme ergonomike. Eshte ne formen e nje vagine me buze te medha pink dhe klitoris. Me strukture stimuluese ne brendesi. 13 cm e gjate, diametri fleksibel. Material si lekure reale: TPE.

Vagine Jessie Andrews

4,800 LEK

Out of stock