Unaze penisi&Gogla anale

3,600 LEK

Për këdo që kërkon të eksplorojë ndjesi të reja anale vetëm ose me një partner! Aventurat Anal ofrojnë shumë mundësi për të zgjedhur. Këto rruaza dhe Unaza C vibruese me një plumb të fuqisë së lartë me një shpejtësi të vetme ofrojnë një kombinim të ndjesive dhe kënaqësisë më të gjatë. Silikoni Ultrasilk, me ndjenjën e tij të butë të mëndafshtë, jep vibrime bukur.

Availability: Në gjëndje SKU: 331445 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për këdo që kërkon të eksplorojë ndjesi të reja anale vetëm ose me një partner! Aventurat Anal ofrojnë shumë mundësi për të zgjedhur. Këto rruaza dhe Unaza C vibruese me një plumb të fuqisë së lartë me një shpejtësi të vetme ofrojnë një kombinim të ndjesive dhe kënaqësisë më të gjatë. Silikoni Ultrasilk, me ndjenjën e tij të butë të mëndafshtë, jep vibrime bukur.