Unaze penisi Stay Hard Cock

1,400 LEK

Bëjeni atë më të trashë, më të gjatë dhe më të fortë me unazën e penisit të ripërdorshëm Stay Hard nga Blush Novelties. Unaza e penisit me shirit TPE përqafon penisit dhe/ose topat për të mbajtur të fortë ereksionin tuaj. Bateritë demonstruese janë instaluar për lehtësinë tuaj. Gjatë seksit, aktivizoni dridhjet e forta për të stimuluar dhe kënaqur partnerin tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 331624 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bëjeni atë më të trashë, më të gjatë dhe më të fortë me unazën e penisit të ripërdorshëm Stay Hard nga Blush Novelties. Unaza e penisit me shirit TPE përqafon penisit dhe/ose topat për të mbajtur të fortë ereksionin tuaj. Bateritë demonstruese janë instaluar për lehtësinë tuaj. Gjatë seksit, aktivizoni dridhjet e forta për të stimuluar dhe kënaqur partnerin tuaj.

Unazë e lëmuar, elastike dhe e fortë e penisit
Argëtoni vetëm ose me partnerin tuaj
Diametri i jashtëm 1,5 inç / 3,8 cm
Shtrihet deri në 3 inç / 7,6 cm
Zgjat rreth 30 minuta
Kërkon 2 bateri LR41 (8 të përfshira)
Bërë nga TPE
Nuk përmban aroma, ftalate, parafina apo latex

Unaze penisi Stay Hard Cock

1,400 LEK

In stock