-30%

Unaze penisi Sensation Love Ring

5,740 LEK

Unaze penisi Sensation Love Ring nga Fifty Shades of Grey është një unazë që është bërë nga silikoni i butë prej kadifeje dhe ka një stimulues të klitorit/testikujve. 20 mënyrat e dridhjeve ofrojnë kënaqësi të ndryshme – ato ofrojnë stimulim të butë deri në intensiv. Mund të përdoret edhe nën ujë sepse është i papërshkueshëm nga uji.

Availability: Në gjendje SKU: 05544560000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Unaze penisi Sensation Love Ring nga Fifty Shades of Grey është një unazë që është bërë nga silikoni i butë prej kadifeje dhe ka një stimulues të klitorit/testikujve. 20 mënyrat e dridhjeve ofrojnë kënaqësi të ndryshme – ato ofrojnë stimulim të butë deri në intensiv. Mund të përdoret edhe nën ujë sepse është i papërshkueshëm nga uji.

Unaze penisi Sensation Love Ring

5,740 LEK

In stock