Unaze penisi Satisfyer Spectacular Duo

5,300 LEK

Nuk doni ta humbisni këtë spektakël: Satisfyer Spectacular Duo mbështillet me burrërinë tuaj me 2 unaza për penisin dhe testikujt dhe siguron një efekt mbingarkese gjaku në një klasë më vete! Efekti i kongjestionit të gjakut jo vetëm që intensifikon ereksionin tuaj, por gjithashtu ju jep më shumë qëndrueshmëri dhe një plus të madh në qëndrueshmëri.

Availability: Në gjëndje SKU: 55030213 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Nuk doni ta humbisni këtë spektakël: Satisfyer Spectacular Duo mbështillet me burrërinë tuaj me 2 unaza për penisin dhe testikujt dhe siguron një efekt mbingarkese gjaku në një klasë më vete! Efekti i kongjestionit të gjakut jo vetëm që intensifikon ereksionin tuaj, por gjithashtu ju jep më shumë qëndrueshmëri dhe një plus të madh në qëndrueshmëri. Pika kryesore e performancës? Stimuluesi voluminoz i klitorit që do t’ju çmendë ju dhe të dashurën tuaj me 12 programe të ndryshme vibrimi. Programet intensive të dridhjeve janë veçanërisht të lehta për t’u kontrolluar duke përdorur butonin me një prekje anash.

Pasi ta vishni, do të shijoni vëmendjen e të gjithëve falë dizajnit të gjallë, me ngjyrë neoni – sepse Satisfyer Spectacular Duo është një startues i vërtetë i shfaqjes! Me sipërfaqen e bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin, unaza e penisit dhe testikujve është gjithashtu jashtëzakonisht higjienike dhe elastike. Falë përpunimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), ju mund ta zhvendosni aventurën tuaj të lagësht dhe të lumtur në dush ose vaskë.
Pesha përafërsisht. 56 g
Gjatësia përafërsisht. 145 mm
Gjerësia përafërsisht. 56 mm
Materiali silikoni, plastika ABS
Ngjyrë jeshile neoni
I papërshkueshëm nga uji po
Bateri 1x bateri e rikarikueshme