Unaze penisi Satisfyer Incredible Duo

7,200 LEK

Përgatituni për stimulim të pabesueshëm: Satisfyer Incredible Duo me 2 unaza mbyll si gurët e çmuar ashtu edhe xhevahiret tuaja të kurorës dhe siguron një efekt të kongjestionit të gjakut në një klasë më vete! Kështu që ju mund të qëndroni më gjatë gjatë shakave të dashurisë dhe mund t’i bëni përshtypje të dashurës suaj me një ereksion që i ka të gjitha.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55030214 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përgatituni për stimulim të pabesueshëm: Satisfyer Incredible Duo me 2 unaza mbyll si gurët e çmuar ashtu edhe xhevahiret tuaja të kurorës dhe siguron një efekt të kongjestionit të gjakut në një klasë më vete! Kështu që ju mund të qëndroni më gjatë gjatë shakave të dashurisë dhe mund t’i bëni përshtypje të dashurës suaj me një ereksion që i ka të gjitha. Stimuluesi i gjerë dhe voluminoz i klitorit ju stimulon të dyve dhe ju ofron 12 programe dridhjesh që mund të kontrollohen lehtësisht nëpërmjet butonit me një prekje.

Meqenëse unaza është prej silikoni fleksibël dhe miqësor ndaj trupit, ajo përshtatet mirë dhe është e përshtatshme për të gjitha madhësitë e penisit. Falë përpunimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), ju gjithashtu mund të argëtoheni në dush ose vaskë – unaza e penisit dhe testikujve gjithashtu mund të pastrohen lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe sapun të butë.
Pesha përafërsisht. 73 g
Gjatësia përafërsisht. 145 mm
Gjerësia përafërsisht. 56 mm
Materiali silikoni, plastika ABS
BLU e erret
I papërshkueshëm nga uji po
Bateri 1x bateri e ripenisikueshme

Unaze penisi Satisfyer Incredible Duo

7,200 LEK

Out of stock