-30%

Unaze penisi Sarisfyer BULLSEYE

Çmimi origjinal qe: 7,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,180 LEK.

Goditni shenjën – me Satisfyer Bullseye! Unaza e penisit me kontrollin e aplikacionit shkëlqen me një dizajn elegant, të përjetshëm dhe unazën e rregullueshme, me të cilën diametri mund të rregullohet individualisht.

Availability: Në gjendje SKU: 55030216 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Goditni shenjën – me Satisfyer Bullseye! Unaza e penisit me kontrollin e aplikacionit shkëlqen me një dizajn elegant, të përjetshëm dhe unazën e rregullueshme, me të cilën diametri mund të rregullohet individualisht. Kjo e bën atë ideal për fillestarët dhe këdo që kërkon unazën e penisit që përshtatet në mënyrë perfekte. Meqenëse unaza e kontrolluar nga aplikacioni është bërë nga silikoni mjekësor i përshtatshëm për trupin, ajo është veçanërisht fleksibël dhe përkëdhelëse. Falë efektit të kongjestionit të gjakut, unaza e rregullueshme e penisit jo vetëm që vonon ejakulimin, por gjithashtu ju jep një ereksion të jashtëzakonshëm që ju lejon të ndjeni veçanërisht intensivisht çdo prekje.

12 programet e dridhjeve i përkëdhelin të dy partnerët me dridhje të fuqishme dhe janë të lehta për t’u kontrolluar – falë butonit me një prekje në pjesën e përparme të lodrës. Aplikacioni falas Satisfyer Connect ju ofron edhe më shumë liri kur luani – mund të krijoni ritmet tuaja të dridhjeve, të lidhni dridhjet e unazës së penisit me llogarinë tuaj Spotify ose ta kontrolloni lodrën në mbarë botën nëpërmjet internetit (ose ta kontrolloni atë). Ju dhe e dashura juaj mund të bëni gjithashtu dashuri me Satisfyer Bullseye në dush ose në banjë – nuk ka asnjë problem falë përfundimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7)!

Gjatësia rreth 14 cm
Gjerësia përafërsisht. 5.3 cm
Lartësia përafërsisht. 2.8 cm
Materiali silikoni, plastika ABS
BLU e erret
I papërshkueshëm nga uji po
Bateri 1x bateri e ripenisikueshme

Unaze penisi Sarisfyer BULLSEYE

Çmimi origjinal qe: 7,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,180 LEK.

In stock