Unaze penisi NŌS zeze

10,000 LEK

Është ëndrra: ju dhe partneri juaj në krahët e njëri-tjetrit, kënaqësia juaj ushqen njëri-tjetrin. Merrni një ereksion shumë të fortë që kalon një milje shtesë ose ndjeni dridhje kënaqësie përmes klitës.

Availability: Në gjendje SKU: 51100 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Është ëndrra: ju dhe partneri juaj në krahët e njëri-tjetrit, kënaqësia juaj ushqen njëri-tjetrin. Merrni një ereksion shumë të fortë që kalon një milje shtesë ose ndjeni dridhje kënaqësie përmes klitës. Eksitime vazhdojnë të vijnë derisa, njëkohësisht, të dy të keni atë lloj orgazme që ju bën të shihni yjet.

Tingëllon si një roman romantik? Sigurisht. Por gjithashtu tingëllon si përdorimi i NŌS. Është krijuar për të përqafuar penisin në pikat e duhura dhe për të ngacmuar klitorin, kështu që do të arrini kulmin së bashku më vështirë se kurrë.

Dëshironi të sinkronizoni orgazmat tuaja? Mos shikoni më larg se kjo lodër me dy motorë e krijuar për t’iu përshtatur trupit tuaj në mënyrë të përsosur.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË FORMËN E KËSAJ unaze dridhëse penisi?
Në shumicën e unazave vibruese të penisit, vibratori ulet pikërisht në majë të penisit – argëtuese për mbajtësin, por jo vërtet i dobishëm nëse po përpiqeni të goditni klitorin. Ne projektuam NŌS duke ju në mendje të dyve, kështu që dy shtesat vibruese janë mjaft të gjata për të arritur në fakt klikun tuaj dhe mjaft fleksibël për të lëvizur me ju ndërsa luani. Kjo do të thotë orgazma pa duar gjatë marrëdhënies seksuale!
Lexoni se çfarë e bën të veçantë formën e unazës…

SI TË VESH NŌS?
Silikoni i fortë, por super fleksibël mund të shtrihet lehtësisht me gishtat tuaj (kjo do të thotë se NŌS i përshtatet të gjithëve!). Vishni NŌS-in tuaj në bazën e penisit, ku është e lehtë të hiqet dhe të hiqet për një lojë më spontane. Mbajini zgjatimet e lakuara të kthyera nga jashtë, ku mund të godasin buzët dhe klipin ndërsa bluani, ose mbani NŌS në dorë për stimulim më të drejtpërdrejtë. Diamant, schmiamond – kjo është një unazë që i bën të gjithë të dobët në gjunjë.

Unaze penisi NŌS zeze

10,000 LEK

In stock