UNAZE penisi me vibrim zeze VIENNA

2,300 LEK

Kjo unazë vibruese  është një lodër seksi shumë funksionale që ka për qëllim të kënaqë të dy. Burrat mbajnë unazën fleksibël të penisin pas skrotumit për të qëndruar më fort dhe për ta mbajtur ereksionin më gjatë. Për gratë, kukulla vibruese do të prekë dhe stimulojë labia dhe klitoris gjatë depërtimit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2520 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo unazë vibruese  është një lodër seksi shumë funksionale që ka për qëllim të kënaqë të dy. Burrat mbajnë unazën fleksibël të penisin pas skrotumit për të qëndruar më fort dhe për ta mbajtur ereksionin më gjatë. Për gratë, kukulla vibruese do të prekë dhe stimulojë labia dhe klitoris gjatë depërtimit.

UNAZE penisi me vibrim zeze VIENNA

2,300 LEK

In stock