-30%

Unaze penisi me vibrim Vivre

Çmimi origjinal qe: 5,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,640 LEK.

Bibi është një unazë vibruese e penisit e bërë nga silikoni i butë dhe ABS. Unaza fleksibël është e sigurt për trupin, pa lateks dhe pa ftalate. Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme mund të ofrojë stimulim që varion nga delikate në të zjarrtë. Vibratori unazor fleksibël dhe i shtrirë do të stimulojë penisin dhe partnerin nëse përdoret gjatë penetrimit. Funksionimi është i lehtë me një buton të vetëm që ka rreth tij një unazë ngjyrë rozë. Bibi mund të përdoret në banjë ose dush pasi është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Një kabllo USB-pin është përfshirë për rimbushje.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21956 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bibi është një unazë vibruese e penisit e bërë nga silikoni i butë dhe ABS. Unaza fleksibël është e sigurt për trupin, pa lateks dhe pa ftalate. Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme mund të ofrojë stimulim që varion nga delikate në të zjarrtë. Vibratori unazor fleksibël dhe i shtrirë do të stimulojë penisin dhe partnerin nëse përdoret gjatë penetrimit. Funksionimi është i lehtë me një buton të vetëm që ka rreth tij një unazë ngjyrë rozë. Bibi mund të përdoret në banjë ose dush pasi është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Një kabllo USB-pin është përfshirë për rimbushje.

Unazë vibruese e penisit, unazë e shtrirë
7 ritme vibrimi dhe 3 shpejtësi
E bërë nga silikoni dhe ABS me veshje PU
Pa ftalate dhe latex, i sigurt për trupin
I papërshkueshëm nga uji
I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB-pin
Koha e penisikimit 2,5 orë
Koha e përdorimit 1 orë
Gjatësia 7,8 cm
Gjerësia 4,5 cm

Bibi është pjesë e linjës së lodrave Vivre nga Dream Toys. Fjala franceze do të thotë “të jetosh” dhe sfera e Vivre është menduar për të rinjtë që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë, të cilët pëlqejnë ngjyrat pastel në vend të ngjyrave të ndezura, gra dhe burra me një mënyrë jetese të sofistikuar që preferojnë cilësinë mbi sasinë. Me ngjyrën e tij rozë të butë dhe theksin rozë metalik në butonin vibratori i unazës Bibi ka një pamje elegante dhe të stilit të lartë. Paketimi që përputhet ka ikona në panelet anësore që tregojnë funksionet. Në anën e pasme të kutisë, si zakonisht me produktet Dream Toys, ka një përshkrim produkti në 7 gjuhë.

Unaze penisi me vibrim Vivre

Çmimi origjinal qe: 5,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,640 LEK.

Out of stock