-30%

Unaze penisi me vibrim The Candy Shop Blue Lagoon

3,220 LEK

Kjo është unaza e penisit vibruese në Candy Shop. Quhet Laguna Blu dhe me unazën e shtrirë, 7 dridhje dhe 3 shpejtësi është një unazë e madhe penisi për të mbajtur ereksionet të fortë dhe të gjatë ndërsa shijoni dridhjet e forta, vetëm ose me një partner. Laguna Blu është bërë nga silikoni dhe ABS. Pshtë pa phthalate, pa latex dhe 100% i sigurt për trupin. E shtrirë për tu përshtatur me të gjitha madhësitë e penisit. Unaza e penisit është e lehtë për tu përdorur dhe ka dridhje të shumta që i përshtaten nevojave të të gjithëve. Isshtë e rimbushshme me kabllon USB të përfshirë. IPX7 i papërshkueshëm nga uji gjithashtu, kështu që mos hezitoni të merrni Lagunën Blu me vete në dush ose banjë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21819 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo është unaza e penisit vibruese në Candy Shop. Quhet Laguna Blu dhe me unazën e shtrirë, 7 dridhje dhe 3 shpejtësi është një unazë e madhe penisi për të mbajtur ereksionet të fortë dhe të gjatë ndërsa shijoni dridhjet e forta, vetëm ose me një partner. Laguna Blu është bërë nga silikoni dhe ABS. Pshtë pa phthalate, pa latex dhe 100% i sigurt për trupin. E shtrirë për tu përshtatur me të gjitha madhësitë e penisit. Unaza e penisit është e lehtë për tu përdorur dhe ka dridhje të shumta që i përshtaten nevojave të të gjithëve. Isshtë e rimbushshme me kabllon USB të përfshirë. IPX7 i papërshkueshëm nga uji gjithashtu, kështu që mos hezitoni të merrni Lagunën Blu me vete në dush ose banjë.

Unaze penisi me vibrim The Candy Shop Blue Lagoon

3,220 LEK

Out of stock